Ana sayfa Adwords Anovis Kimya Sanayiden Epoksi Zemin ve Yalıtım Seçenekleri

Anovis Kimya Sanayiden Epoksi Zemin ve Yalıtım Seçenekleri

241 views
0
PAYLAŞ

1998 yılında Ankara’da kurulan firma, ANOVİS Kimya Sanayi ve Ticaret Limited şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Alman markası Dr. Schutz firmasının Türkiye genel distribütörü olan firma Su yalıtımı sistemleri ve epoksi zemin kaplamalarıyla hizmet veriyor.

Poliüretan, PVC ve epoksi zemin kaplamalarında uygulama, bakım, temizlik ve onarım hizmetleri sunuyor. Zeminlerin cilasını yapan firma, kaliteli iç ve dış alan kaplamalarının 30 sene kullanım sağlanmasını kazandırıyor.

ANOVİS Hizmet Seçenekleri

Anovis kimya olarak Duratek, Sika, Basf ve Thomsit markalarıyla çalışıyor. Yüksek kalitede kimyasal ürün imalatı yapan firmalar ve işinin uzmanı personelleri ile, zemin kaplamadan su yalıtımına dek, profesyonel çalışmalar sunuyor.

Su izolasyonu ve kaplama seçeneklerinde üst kalite hizmet sunan firma, ekonomik fiyatlar, kaliteli ürünler ve dekoratif iç mekan kaplamalarıyla, ülke çapında memnuniyet verici hizmetler sunuyor. Firmanın sunduğu hizmetler arasında;

  • PVC, poliüretan, epoksi zeminler ve diğer zemin kaplamaları
  • Zemin kaplamalarında bakım, onarım, tadilat ve temizlik
  • Su yalıtım seçenekleri ve izolasyon hizmetleri
  • Zemin kaplama danışmanlık, satış ve uygulama bulunuyor

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Birbirinden farklı epoksi zemin kaplama seçenekleri ve su yalıtım Ankara uygulamalarıyla, uygun fiyatlar sunuluyor. Epoksi ve diğer zemin kaplamalarında metrekare birim değerinden hesaplama yapılıyor. Zemin ve yalıtım fiyatları belirlenirken, yapının temel özellikleri, uygulanacak alanın büyüklüğü, uygulanacak zemin kaplama ürünü, uygulama gibi hizmetler dahil edilerek belirleme yapılır.

Epoksi su yalıtımı ve epoksi zemin kaplamalarında ortalama fiyatlar;

50-200 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 30 – 35 Euro / m2

50.000-100.000 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 12 – 13 Euro / m2 arasında değişiklikler sunuyor.

Epoksi Su Yalıtımı

Epoksi teras su yalıtımı ve diğer alanların su izolasyonunda kullanılıyor. Dış alanlar ve endüstriyel alanlarda genellikle polyurea zemin kaplama ürünleri kullanılıyor. Sanayi, kimya, endüstri, gıda, kozmetik, sağlık, eğitim ve spor gibi yüzlerce alanda kullanılabiliyor. Kimyasal ve mekanik direnci yüksek, UV ışınları ve bakterilere karşı dayanımlı ürünler ile yalıtım ve dekoratif kalite sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here