Ana sayfa Adwords Ayakkabı Modellerimiz Ve Kampanyalarımız

Ayakkabı Modellerimiz Ve Kampanyalarımız

314 views
0
PAYLAŞ

Balenciaga Ayakkabı Seçeneklerimiz

 

Son derece şık ve tamamen ithal olan balenciaga ayakkabı modellerimiz bu kategoride yer almaktadır. Şık, esnek ve modern bir dış yapı ile birlikte her türlü mekanda gözde bir aksesuar olarak değerlendirilebilecek bu aksesuarları firmamızın yüzde yüz güvenli alışveriş temsilleri ile birlikte satın alabilirsiniz. Birden fazla renge de ev sahipliği yapan bu ürünlerimiz her beğeniye ve stile uygun bir şekilde imal edilmektedir. Sipariş edildiği takdirde balenciaga ayakkabı modelleri bir ya da iki iş günü içerisinde verdiğiniz adreslere özel kutusunda ulaştırılmaktadır. Tamamen mavi renkli olan versiyonları erkeklere özel olarak imal edilmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini baz alarak kataloglarda yer verdiğimiz bu ayakkabıların numara sayısını da ürün görsellerinin yukarısında yer alan kısmından ayarlayabilir ve siparişlerinizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Siyah ve tonlarında giyinmeyi seven müşteri kitlesi için salt siyah renginin tüm kalitesini yansıtan ayakkabı çeşitlerimiz de mevcuttur.

 

Speed Trainer Balenciaga Ayakkabı Modellerimiz

 

Kataloglarımızda yer alan bir diğer ürün speed trainer adı ile lanse edilmekte ve siz değerli müşterilerimize bu isimle sunulmaktadır. Özellikle spor salonlarında ve yürüme alanlarında tercih edilen bu ayakkabılar uzun süreli gerçekleştirilen egzersizler için ideal ölçülere sahiptir. Alt kısmı beyaz üst kısmı siyah olan versiyonları estetik talepleri de karşılamaktadır. Stoklarda bulunan bu ürünlerimiz kampanyalı fiyatları ve özel indirimleri ile birlikte geçici süreliğine her bütçeye uygun bir şekilde yapılandırılmıştır. Bu ürünlerde de değişim garantisi de var. Siyah ve beyazı aynı ürünlerde görmek mümkün olduğu gibi ayrı ayrı olarak tamamen siyah ve tamamen beyaz olan çeşitleri de satışa çıkarılmıştır.

 

Race Runner Balenciaga Ayakkabı Seçeneklerimiz

 

Potansiyel müşterilerimiz balenciaga spor ayakkabı kategorisinde yer alan race runner ayakkabı çeşitlerini de değerlendirebilir, ürün fotoğraflarını inceleyebilir ve sepete ekle butonuna tıklayarak siparişlerini online olarak tamamlayabilir. Yarış ayakkabısı olarak tasarlanan bu ayakkabılar son derece dayanıklı ve sağlam yapısıyla da dikkat çekiyor. Ergonomik ve göze hoş gelen tasarımları ile birlikte tüm spor giyimlerin altında alternatif bir aksesuar olarak da değerlendirilebilir. Yalnızca belli bir süreliğine bu ürünlerimizde de yüzde altmışa varan indirimler söz konusudur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here