Ana sayfa Adwords Güzelliği Ortaya Çıkaran Küçük Dokunuşlar

Güzelliği Ortaya Çıkaran Küçük Dokunuşlar

172 views
0
PAYLAŞ

Güzelliği Ortaya Çıkaran Küçük Dokunuşlar

Kadınlar her dönemde kendisini özel ve güzel hissetmek istemiştir. Bu yüzden kadınlar için kuaför seçimi çok önemli bir ayrıntıdır. İşinin ehli bir kuaför sizi her seferinde mutluluğa ve güzelliğe doğru taşır. İşinde yeterli deneyime sahip olmayan bir kuaför seçimi sizi mutsuz edeceği gibi öz güveninizi de ciddi zedeleyecektir.

 Kuaför aynı zamanda kadınların psikoloğu gibidir. Kendilerini yenilenmiş ve mutlu hissetmek istediklerinde sık sık ziyaret ettikleri bir yer halini almıştır. Eğitimli, işinde ustalaşmış bir kuaföre işlem yaptırmak bir ayrıcalıktır. Böyle bir elin saçlarınıza küçücük dokunuşları bile büyük güzel değişikliklere sebep olacaktır.

 Her kadının en az bir tane hatırlamak istemeyeceği kuaför anısı vardır. Küçücük bir işlem bile aylarca mutsuz edecek sonuçlara sebep olabilir. Bu yüzden doğru hizmet anlayışı, işini her an iyi yapan bir kuaförle çalışmak çok önemlidir.

 Hair Style

 Kuaför tercihi yaparken size uygun saç stilini (hair style) belirleme ve yönlendirme becerisine sahip olup olmadığını anlamak aslında çok kolaydır. Bazen kadınlar elinde bir modelle kuaförün kapısını çalar ve saçımı bu şekilde istiyorum der. Kuaför yorum yapmaz ve istediği modeli keser ya da yapar. Ama fotoğrafta göründüğü gibi olmaz. Çünkü o model sizin yüz yapınıza, saç renginize hatta burun yapınıza uygun değildir. Bu gibi durumlarda olması gereken kuaförün yönlendirmesidir.

 İyi bir kuaför o modelin size uygun olmadığını ama model de şu şekilde değişiklikler yapılır ise size uygun bir model haline geleceğini anlatabilmelidir. İyi bir kuaför sanatçı statüsündedir. Nasıl ki sanatçı sanat eserini yaparken önce düşünür tasarlar ve eserini ortaya çıkarırsa bir kuaförde aynı şekilde eserini ortaya çıkarır.

 İnsan memnuniyetine dayalı zor bir iş sahibi olan bu sanatçılar kişileri ayrı ayrı tanımalı, yaşam tarzlarına ve kişiliklerine uygun modeller sunabilme yeteneğine sahip olmalılardır. Yetenekli, işinin ehli bir kuaför size beklediğinizden çok daha fazlasını sunacak beceriye sahip kişilerdir. İyi bir kuaför yıllarca sürecek bir dostluğu da beraberinde getirir. Kendisini mutlu eden bir kuaförden uzun yıllar hiçbir kadın vazgeçemez.

 Randevu Sistemi ile Çalışmak

 Günümüzde kadınların sorumluluğu evde, iş yerinde bu kadar fazla iken zaman da haliyle çok önemli bir ayrıntı halini alıyor. Kendilerine ayırabilecek kısıtlı zamanlarını kuaför salonunda bekleyerek geçirmek istemek hiç kimse. İşte tamda bu yüzden kuaför randevu sistemi ile çalışıyor olması zaman kazanmanıza sebep olacaktır.

 Randevu saatinizde hiç beklemeden işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilir size kalan vaktin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Randevu sistemi ile çalışmayan bir kuaför salonunda uzun zaman kayıpları yaşanacak ve sizi memnun etmeyecektir.

 İşinin ehli, müşteri memnuniyetine önem veren, doğru kuaför seçimi ve randevu sistemi ile işlemlerinizi beklemek mutlu bir şekilde yaptırabilirsiniz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here