Ana sayfa Adwords Logo Tasarım Hangi Programda Yapılır?

Logo Tasarım Hangi Programda Yapılır?

234 views
0
PAYLAŞ

Logo Tasarım Hangi Programda Yapılır?

İyi ve benzersiz bir logo tasarım ortaya çıkartabilmek, her üretim alanında olduğu gibi ancak kaliteli malzeme ve ekipman ile mümkün olur. Logo tasarımındaki kaliteli malzeme, logo çalışması yapılacak ürün, hizmet veya marka ve talepleri ile ilgili kapsamlı dokümanlar, uzman ve deneyimli bir tasarımcı ve tabii ki kaliteli logo tasarımı programlarıdır. Baba logo, her çalışmasında bu 3 olgunun tam olarak mevcut olmasından sonra çalışmayı gerçekleştirir ki, tüketicinin istediği ve beğeneceği tasarım örneklerinin ortaya çıkartılabilir. Logo tasarımında, tek bir programa girip, çeşitli doneler üzerinden işlem yaparak, logoyu oluşturabilmek gibi bir durum asla bulunmaz. Bir logo tasarımının tüm şekillendirme sürecinde birden fazla program devreye girer.

Müşterilerine logo tasarımı yapan ve adını tüm dünyaya duyurmuş bir marka olan Babalogo bünyesinde, her biri alanında uzman tasarımcılar barındırıyor. Tasarımcıların, Behance ve Instagram profillerinden de yakınen takip ettiği logo tasarımcısı olan Teoman DEMİRTAŞ Bu projenin başında kreatif direktörlük görevini üstlenmiş durumda.

Logo Tasarımında Kullanılan Programlar

Bir logo tasarımı için öncelikle bir tasarım programına gereksinim bulunur. Bu yüzden de bu alanda dijital dünyanın en güçlü markası olan Adobe Photoshop ve Illustrator programları ile ilk tasarım aşaması gerçekleştirilir. InDesign gibi programlar ile tasarımcın gelişim süreci yönlendirilirken, özel ıOS tabanlı mobil tasarım uygulamaları ColorExpert, WhatThefont ve CameraBag gibi yardımcı uygulamalarda tasarım sürecinde kimi zaman devreye girebilmektedir. Baba logo bu tip sektörün en güçlü ve en kaliteli yazılım programları ile tasarımları şekillendiriyor.

Genel bir yaklaşımla internetten öğrenilen bilgiler ve ücretsiz programlarla logo yapılması durumu sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Ancak bu yolla üretilen logoların çalıntı olduğu unutulmamalıdır. 2019 yılında hazırlanmış kampanyayla 1.500 TL sabit fiyatla profesyonel logo tasarımı gerçekleştiren Baba Logo, en nitelikli logo tasarımlarını gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Unutulmaması gereken detay, Logo tasarımını programların değil, programlardan destek alan uzman tasarımcıların gerçekleştirebileceğidir. Markanızın kimliğinin sahte veya çalıntı olmaması için, bu alanda ki profesyonellerden yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Profesyonel logo tasarımı gerçekleştiren Babalogo adlı kurumumuz ile irtibat kurmak isteyenler, babalogo.comisimli internet adres ziyaret edebilir. WhatsApp ve sabit telefon numaralarımız ise aşağıdaki gibidir:WhatsApp: 0532 368 13 56Telefon: 0850 840 56 46

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here