Ana sayfa Adwords ONLİNE ÇİÇEK SİPARİŞİ

ONLİNE ÇİÇEK SİPARİŞİ

426 views
0
PAYLAŞ

Bu yazıda sizlere online olarak, internet üzerinden çiçek siparişi verebileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum. Dilediğiniz her yere çiçek gönderebileceğiniz bu site mutlaka favorilerinize ekleyin. Bugün lazım değilse bile bir gün mutlaka lazım olacaktır. İstersen, hemen www.ciceksatis.com sitesine gir ve sen de dilediğin kişiye çiçek gönder.

Yukarıda bahsettiğim site bu sektörde yaklaşık 22 yıllık tecrübeye sahiptir.  Hem çiçekçilerin hem de bireysel müşterilerinin yıllardır çiçek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sadece çiçek değil tabi ki, çiçek malzemesi satışı, gelin arabası süslemesi, buket, çelenk, sepet, çikolata, aranjman, saksı bitkisi , gelin eli gibi birçok hizmet sunmakta ve bu hizmetlerini Türkiye geneline de yaymış bulunmaktadır.

Bu çiçek sipariş sitesi son derece güvenlidir. Bu güven mevzuu aslında firmanın vizyonudur. Site üzerinden girdiğiniz sipariş bilgileri hiçbir şekilde başka yerlerle paylaşılmaz. Kimseye bilgi verilmez. İzinsiz olarak kullanılmaz. Hem sipariş bilgileriniz hem de ödeme bilgileriniz site veri tabanında tutulmamaktadır. Bu da tamamen bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla bu şekilde uygulanmaktadır. Site Türkiye’de yeşil adres çubuğuna sahip ilk ve tek çiçekçi sitesi olma özelliğine sahiptir. Müşterilerinin güvenliği için 256 bit ssl sertifikası ile korunmaktadır. Peki bu yeşil adres çubuğu nedir onu da belirtelim.

Bu yeşil adres çubuğu, ciceksatis.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardıdır. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar, çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmektedirler. Peki bu site üzerinden nasıl sipariş verebilirsiniz?Öncelikle çiçek gönder hizmetlerinden yararlanabilmeniz için, ciceksatis.com sitesine girmelisiniz. Bu sitenin ana ekranından sipariş verilecek çiçeği seçebilirsiniz. Siparişin gönderileceği yer ve gönderi zamanı seçimleri yapılır. Bu sayfadaki sözleşme okunarak onaylanmalıdır.

Aynı gün için verdiğiniz siparişler çok kısa süre içerisinde belirtilen kişilere teslim edilmektedir. Teslimat sonrasında sms ile bilgilendirilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara whatsapp hattından da sorabilirsiniz.Sipariş verdiğiniz çiçek ile birlikte gönderebileceğiniz hediyeler sizlere sunulur ve dilerseniz seçim yapabilirsiniz. Daha sonraki sayfada kart seçeneği ve kartın üzerine yazılacak mesajlar sizlere sorulur. Bu bilgileri de girdikten sonra ödeme yapılır ve siparişiniz belirtilen tarih ve saatler arasında belirtilen adresteki belirtilen isme teslim edilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here