Ana sayfa Adwords PINAR ŞEMS

PINAR ŞEMS

584 views
0
PAYLAŞ

Tesettür giyimin kendine has üslubunu, şıklıkla birleştiren Pınar Şems markası, tesettürlü hanımlara abiyeden diğer tüm seçeneklere kadar geniş bir skala sunmaktadır. Markanın tasarımcılığını, markaya adını vermiş olan Pınar Şems yapmakta, kullanışlı ve genç neslin de sevebileceği bir moda anlayışıyla, sektörde yerini almaktadır.

Tesettürlü pek çok hanımın özellikle zorlandığı abiye konusunda Pınar Şems başarılı bir yelpaze sunmaktadır. İnternet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından, istediğiniz ürünü görerek, isterseniz şubelerinden  ve satış noktalarından satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle tesettür için, hem şıklık hem kalite konusu son zamanlarda sıklıkla gündeme geldiğinden dolayı, kaliteli markaları araştırıp bulmak hiç kolay değil diyenlerin tercih edebilecekleri bir firma olarak Pınar Şems’e bir göz atın diyebiliriz. Hangi ürünün hangi mağazada bulunacağını sosyal medya hesaplarından takip ederek, fiyat konusunda da bilgi alabilmek buradan mümkün olabilmektedir.

Abiye konusunda çok fazla seçeneğin bulunduğu firma birçok satış noktasına ve şubeye sahiptir. İndirimler sayesinde, beğenilen ürünleri daha uygun fiyata bulabilirsiniz. İsterseniz başörtü, etek, bluz takımları da mevcut olup, isterseniz bu kombinlerden fikir alarak, neyle neyi kombin yapacağınızı da görebilirsiniz. 2012 yılından beri sektörün içinde olan marka, tesettür giyime farklı bir bakış açısı kazandırmış, böylece tesettür giyimin sadece kapanmak değil, aynı zamanda şıklık ve kalite boyutuna da el atmıştır. Yurt dışından büyük ilgi görmekte ve Arap ve Avrupa ülkelerinde, bayilikler aracılığıyla satış yapılmaktadır.

Yurt dışı ve yurt içi olmak üzere, markanın toplam 250’den fazla bayiisi bulunmaktadır. Üç franchisingi ile yoğun talebi karşılamak için, üretime hızla devam etmektedir. Ürün çeşitliliğini arttırmak ve dünya çapında daha fazla tanınmak için son derece titiz şekilde markanın çalışmaları gerçekleşmektedir. Kısa süre içerisinde bir dünya markası haline gelmiş olan Pınar Şems, dünyadaki tesettürlü kadınlarımızın da ilk tercihleri arasında yerini almaktadır. Pardesüden, trençkota kadar tesettür giyimin günlük hayatta vazgeçilmezleri arasında yerini almış olan parçaların da bulunduğu markada her zevke uygun model bulunmaktadır.

Elbise, şal, bluz, etek, kap yelek tesettürlü kadınların yine çok sık kullandığı ürünler olduğu için ürün çeşitliliği sıkıntısı yaşamadan, internet sitesinden nerelerde şubeleri olduğunu takip ederek, alışveriş yapabilirsiniz.

https://www.tesetturhome.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here