Ana sayfa Adwords Pleksiglas Hizmetimiz – morpleksi.com

Pleksiglas Hizmetimiz – morpleksi.com

337 views
0
PAYLAŞ

 

Son dönemde popülerliği artan pleksi önceden sadece reklam endüstrisinde çok yaygın bir unsur olmasına rağmen, şimdi hemen hemen tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Pleksi, içinde şeffaf, yarı şeffaf ve geçirgen olmayan türler barındıran özel bir petrokimya ürünüdür.

 

 Üretim Kalitemiz Ve Çeşitliliğimiz

 

Son teknoloji ürünlerimiz ile 1mm’den 5mm’ye kadar kalınlıkta sizler için en iyi üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Üstelik farklı ve çok çeşitli renklerimiz de mevcuttur. Tabii ki, farklı endüstriyel amaçlar için yapılmış çok kalın pleksi ürünler de üretmekteyiz fakat bu söz konusu ürünler daha çok sanayi ve özel alanlarda tercih edilmektedir. Bununla birlikte, elimizdeki lazer Pleksi kesim teknolojisinde, kiriş genişliği ayarlanabilir, bu nedenle çok hassas ve karmaşık şekillerde parçalar üretebilmekteyiz.

 

 Neden Bizi Seçmelisiniz?

 

Genel kesim ve işlem yapan firmalar genellikle CNC adı verilen makineler kullanmaktadırlar. Fakat firmamız onların aksine, plakaları kesmek için çok daha gelişmiş bir teknoloji olan ve çok nadir işletmelerde bulunan pleksi lazer kesim makinelerini kullanmaktadır. Bu makine sayesinde kesmenin kalitesini geleneksel yöntem olan CNC makinelerden daha hızlı ve kaliteli yapmaktayız. Buradan, anlaşıldığı gibi, pleksi normal CNC makinelerinde de şekillendirilebilir. Fakat bununla birlikte, süreç biraz daha uzun sürer. Ayrıca lazer pleksi kesme teknolojisine nazaran elde edilen sonucun kalitesi çok daha düşüktür. Biz, elimizdeki son teknoloji lazer makineleri ile en iyi sonucu sizlere sunmaktayız.

 

 Peki, Plegsiglas Nedir?

 

Plegsi yani diğer bir adıyla pleksiglas bir petrokimya ürünüdür ve doğal olarak ısı direnci düşüktür, ancak yanmaktadır. Bu nedenle, oksijen ve plazma gibi tekniklerle biçimlendirmek mümkün değildir. Pleksiglas, renk ve renksiz çeşitleri olan plastik cam türleridir. Pleksiglas şeffaf ve yarı şeffaf olabilir. Pleksiglas, kolayca işlenebilen ve kesilebilen ve delinebilen hafif bir plastik yapıdır. Genellikle düz plakalar halinde bulunur. Pleksiglas, 90 ° C sıcaklıkta yumuşama özelliğine sahiptir. Böylece, bu sıcaklığa gelindiğinde pleksiglas istenilen biçime sokulabilir.

 

Pleksiglas camdan daha dayanıklıdır ve bununla birlikte camdan daha hafiftir. Polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile üretilmektedir. Basınç ile birlikte vakum formu verilebilir ve soğutulduktan sonra şekillerini korur. Atmosferik koşullarda dayanıklılık seviyesi diğer plastiklerden daha yüksektir. Bu nedenle, farklı iklim koşullarında geniş uygulama alanlarında kullanılabilir. En iyi pleksi kesim sonuçları için siz de firmamız ile ( morpleksi.com ) iletişime geçebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here