Ana sayfa Adwords Tablet Adamın Programı Olan Lol Skin Nasıl Çalışır ?

Tablet Adamın Programı Olan Lol Skin Nasıl Çalışır ?

336 views
0
PAYLAŞ

 

Lol Skin programını verdiğim linke tıklayarak Tablet Adam sitesine gidip Lol Skin adlı içeriğine gitmeniz yeterli olacaktır.

Yazdıkları içerikte kullanıcılara programın ban sebebi olup olmadığını, nasıl silindiğini ve daha fazla bilgi vermektedirler.

Tablet Adam sitesine gittikten sonra indirdiğiniz programı rar dosyasından çıkarıp açın aynı şekilde League Of Legends oyununu açın ve istediğiniz bir haritada maça girmeniz gerekiyor tamamen size kalmış. Bu arada indirmek için; https://tabletadam.com/lol-skin/

Seçim ekranına geldiğinizde yine aynı şekilde seçtiğiniz bir şampiyonu hazır hale getirin, ardından programa gelin, seçim ekranında hazır hale getirdiğiniz şampiyonu bulun ve tıklayın karşınıza çıkan kostümlerden birini seçin, aktif butonuna basın. Artık seçtiğiniz kostümü oyun içerisinde göreceksiniz.

Uygulama paylaş programı ile android telefonunuzdaki tüm uygulamaları ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz. Tablet adam sitesinden uygulama paylaş indirmek için; https://tabletadam.com/uygulama-paylas/

Tamamı ve daha fazlası için: Tablet Adam

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here