Ana sayfa Adwords Tesettür moda akımı

Tesettür moda akımı

564 views
0
PAYLAŞ

Tesettür giyim tarzı İslam dinini ele almış bir moda tarzıdır. Dinen bayan arkadaşlarımızın kapanması gereken bölgeleri vardır. Bu moda akımı da bayanların tam anlamı ile düzgün dine uygun şekilde giyinmesini temenni eder. Her ne kadar bayanlar için üretim yapılsa da erkekler içinde üretimi yapılan bu moda akımının üretim ağırlığı genel olarak bayanlardadır.

Genel olarak üretim ağırlığının bayan giysilerinde olmasının temel nedeni bayanların erkek arkadaşlarımıza oranla daha çok kapanmaya ihtiyaç duymasıdır. Yani bayan arkadaşlarımızın dinen kapatılması gereken birden çok bölgesi bulunmaktadır. Bu nedenle üretimin ağırlığı bayan giysilerindedir. Birden çok model üretimi yapılan bu giyim tarzının model fazlalığının olması alternatif olanağı sağlamaktadır. Tesettür moda akımı Türkiye ve diğer İslami bölgelerde çok büyük ilgi görmeye başlamıştır. İlgi görmesi ile büyük firmaların bu işe atılması diğer firmalara sıkıntılar çıkarmıştır. Bu sıkıntıları gidermek için diğer firmalar indirim seçeneğine gitse de büyük firmalarında indirime kaçması ile kendi bünyesinde çalışan firmaların ikinci plana düşmesine neden olmuştur. Bu rekabet ortamı en çok müşterilere yaramıştır. Büyük firmaların bu işe girmesi ile daha iyi kumalar ve modeller tasarlanmıştır. Rekabet ortamında yapılan indirimler ile müşterilerin yüzünü güldüren firmalar kısa zamanda milyonlarca müşteri kitlesine ulaşmıştır.  Bu tesettür elbise tarzı belirli kombinler ile çok daha iyi durmaktadır. Son zamanların giyim alanında en büyük markaları gerisinde bırakan bu moda akımı ülkemiz genelinde gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişmeler ile artan model tasarımlar bayan arkadaşlarımızın ilgi odağı olmayı başarmıştır. Bayanlar için tasarlanan birçok model vardır. Bu modellerden birkaç tanesini sizler için seçtik. Bu modeller ferace, abiye, tunik, pantolon, etek, pardösü, palto, eşarp, şal modelleridir. Bu modeller arasında en çok beğeni alanları sizler için hazırladık. Bu modeller arasında en çok ilgi görenlerden bir modelde ferace modelidir. Ferace modelini aramızda duymayan yoktur. Ferace modelinin beğenilmesinin en büyük nedeni güzel görüntü vermesinden ziyade tüm vücut hatlarını kapatmasıdır. Tüm firmaların siyah renkte ürettiği bu modelin başka rengini bulmak oldukça zordur. Siyah renk üretilmesinin temel nedeni ise müşterilerin en çok siyah rengi tercih etmesidir. Ferace modeli oldukça rahat ve kullanışlıdır. Ferace modelini tüm mağaza vitrinlerinde satın alabilme imkânınız vardır. Bir diğer modelimiz ise abiyedir. Abiye modeli hiç kuşkusuz en çok beğenilen ve en az satılan modellerden biridir. Daha çok özel günlerde kullanılan bu model en çok beğeni alan modellerden biridir. Her yaşa uygun olarak tasarlanması belki de en çok beğeniler listesine girmesinin temel nedenidir. Mağazaların vitrinlerinde abiye modelini görmeniz mümkündür. Bir diğer beğeni almış ürünümüz ise etektir. Etek modeli genellikle kış aylarında tercih edilen bir üründür.

Şık ve güzel duruşu ile her yaştan kişilerin beğenisini toplamıştır. Etek ile yapılan kombineler sizi daha tarz göstermektedir. Kış aylarında tercih edilmesinin sebebi ise soğuğa karşı dayanıklı olmasıdır. Firmaların seri üretim halinde mağazalara dağıtımı ile tüm mağazaların vitrinlerinde yer almaktadır. Bir diğer modelimiz ise tuniktir. Tunik bu listede en çok satılan ve en çok beğeni toplayan modeldir. Bu model pantolon ile kombin edildiğinde çok güzel bir görünüş vermektedir. Tüm mağaza vitrinlerinde farklı modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Son ürünümüz ise pantolondur. Pantolon rahat ve kullanışlı olduğu için en çok beğeni toplayan ürünlerden biridir. Tunik ile yapılan kombin sizi daha tarz göstermektedir. Mağazaların vitrinlerinde rahatlıkla bulabileceğiniz bir üründür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here