Ana sayfa Gündem Eşini sırtında ki sivilceden tanıdı

Eşini sırtında ki sivilceden tanıdı

753 views
0
PAYLAŞ

Yerel basında 27 Haziran’da çıkan bir Türk kadın, kocasının sırtındaki sivilcelerin attığını gördükten sonra onu aldattığını keşfetti. 

“Kocasının sırtına atılan sivilce tarafından aldatıldığını keşfeden bir müşterim var. Sherlock Holmes ondan biraz daha iyiydi, “Kadının avukatı Tolga Aydemir, 20 Haziran’da tweet attı.

Tweet geçtiğimiz hafta viralleştikten sonra avukat, Erzincan’ın doğu vilayetinde bulunan müvekkilinin izniyle bir dizi Türk haber bültenine konuştu.

Avukatına göre, anonimlik durumundaki hikayeyi anlatmasına izin veren kadın, sırtında sivilcelerin atıldığını keşfettikten sonra iki yıl boyunca şüphe duyduğunda evlendi. Bunu sorduğunda, kocası konuyu hızla değiştirdi ve kadın o gece ısrar etmedi, dedi.

Ama kadın gerçeği bulmak için istekliydi. Ertesi gün kocasının telefonunu almayı başardı ve WhatsApp mesajlarını kontrol etti, bir kadınla sohbet ettiğini gördü.

“Sivilce sorunu da vardı,” dedi yerel medyaya avukat.

Ama kadın için hala yeterli değildi. Bildirildiğine göre, kocasının o gece eve gelmemesini, çünkü onun bayan arkadaşlarıyla parti yapmasını söyledi. Ama aslında adamın iş yerinin önünde saklandı ve işten ayrıldıktan sonra onu gizlice takip etti.

Avukatın, “Tabii ki, adam o gece diğer kadının evine gitti ve karısı tarafından yakalandı.” Diyen kişinin, suçlu deliller karşısında pahalı bir boşanma kararı aldığını da sözlerine ekledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here