Ana sayfa Adwords Para Sayma Ve Laminasyon(Baskı,yapıştırma) Makineleri

Para Sayma Ve Laminasyon(Baskı,yapıştırma) Makineleri

383 views
0
PAYLAŞ

Para Sayma Ve Laminasyon(Baskı,yapıştırma) Makineleri

 

Para Sayma Makineleri ve Kullanım Alanları

 

Para sayma makineleri, matematiğin yetmediği veya hafızayı zorlayacak kadar fazla para sayma ihtiyacı ile doğmuş makinelerdir. Bu makineler ekonomi başta olmak üzere hizmet ve birçok sektörde ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Kullanım alanları ise oldukça geniştir. Bu makinelere olan ihtiyacın fazla olması ve sektör dağılımının fazla olması durumu kullanım alanlarını da genişletmiştir. Para sayma makinesi, bankalarda, atm makineleri içinde, borsa/döviz işlem merkezlerinde ve süpermarketlerde kullanılmaktadır. Fiyatları ise birtakım özellikler ve performans işlemlerine göre 5.000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Temini ise internet aracılığı ile güvenli platformlardan sağlanabilir.

 

Laminasyon Makineleri ve Kullanım Alanları

 

            Laminasyon makinesi, iki veya daha fazla yüzeylerin baskılama işlemleri ve yapıştırma işlemlerinde kullanılması işlemleri ile kullanılan makinedir. Kullanım alanları çok ta fazla değildir. Kullanım alarından bazıları ise; Kırtasiyeler, yüzey yapıştırma işlemi kullanan atölyeler ve bazı tekstillerde kullanılmaktadır. Fiyatları 200 TL’den başlayıp kalite ve performans olanakları ile orantılı olarak 2.000 TL ye kadar çıkabilmektedir.

 

Para Çekmeceleri ve Hizmeti

 

Para çekmeceleri bilindiği üzre neredeyse bütün küçük esnaftan, bürolara kadar ekonomik faaliyet gösteren her işletmelerde bulunmaktadır.

 

            Para çekmecesi hizmeti ise paralar ve bazı gizli/önemli belge/dosyaların saklanılması durumu için kullanılmasıdır. Eski kasa düzeneklerinden farklı olarak yeni kilit sistemlerine sahip para çekmeceleri üretilmektedir. Bu para çekmecelerinin temini internet aracılığı ile sağlanabilmektedir. Büyük işletmeler, döviz büroları ve kuyumcu gibi işletmelerde de kullanılmaktadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here