Ana sayfa Adwords 2018 Manto Modellerindeki Şıklık

2018 Manto Modellerindeki Şıklık

969 views
0
PAYLAŞ

Tesettür modasının hakim olduğu günümüzde kış aylarına girmiş olduğumuz şu günlerde bir çok model tesettürlü bayanlara tesettür modası ile uğraşan kişiler tarafından sunuldu. Kış aylarına girmiş olduğumuz bu günlerde mağaza vitrinlerini çok farklı renklerde kaban, manto ve tesettür pardesüler süslüyor. Bir çok bayan için sıcak tutan kıyafetler kış aylarında önemli olsa da bir kıyafetin klas durması ve bir bayana yakışması her zaman bayanlar için kıyafet seçiminde önde tutuluyor. Her yaştan bayan için tasarlanan kış kıyafetleri arasında tesettür kaban modelleri de göz dolduruyor. Cıvıl cıvıl renkler ile mağaza vitrinlerini süsleyen pardesüler kış aylarında olmamıza rağmen açık renklerin hakim olduğu pardesüler olarak göze çarpıyor. Bir çok bayan için bu pardesülerin kombinlerini yapmak koyu renk hakim olan pardesülerden çok daha kolay bulunuyor. Açık maviler, açık yeşiller hatta sarı pardösüler dahi bu kış aylarında tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen pardesülerin arasında yerini alacak.

Günlük dış kıyafeti olarak bayanların tercih etmiş olduğu tesettür pardesü çeşitleri arasında büyük cepli olanların tercih edilmesi daha çok genç yaştaki bayanların bu pardesüleri tercih etmelerine sebep olacak. Günlük olsa da şık bir görüntüye sahip olan bu pardesülerin bazılarında kapüşon olması da dikkatlerden kaçmıyor. Her rengin hakim olduğu kapüşonlu pardesüler hem yaz aylarında hem de kış aylarında tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilebilecek. Çoğu bayan için kış aylarında kalın başörtüler kullanmak mutlaka olması gereken bir giyim tarzı. Aslında kapüşonlu olan pardesülerin tercih edilmesindeki sebep bayanların en fazla ince tipli başörtüleri beğenerek kullanmaları ve kapüşon ile kış aylarında ısınmayı tercih etmelerinden dolayı oluşmaktadır.

2018 Manto Modellerindeki Şıklık

Büyük cepli mantolar, yırtmaçlı mantolar, bel kemerli mantolar ve kapüşonlu mantolar. Bu yılın modası içinde bulunan manto modelleri artık tüm bayanların kullanımına sunuldu. Bir çok mağaza vitrininde mağazanın tesettür mağazası olmasa da tesettür modellerinin bulunması bu tesettür modelindeki mantoların tüm bayanlar tarafından beğenilmesinin ve kullanılmasının sebep olduğu biliniyor. Tesettür manto çeşitleri içinde bir çok bedendeki manto ve pardesüde bulunan yırtmaçlar rahat bir pantolon ve rahat bir etek ile bu mantoların giyilmesini sağlıyor. Bayanların seçimlerinde bu mantoların renkleri bu yıl açık renkler olarak tercih edilecek gibi görünüyor. Çünkü açık renklerin tercih edilmesindeki sebep kışı bu yıl çok yoğun bir şekilde hissetmemek olarak düşünülüyor. Bazı bayanlar için kış aylarının vazgeçilmez renkleri de bu tipteki mantolara konuldu. Siyah ve kahverengini tercih edecek olan bayanlar bu yıl yine çizgilerinden çıkarak koyu mor ve koyu gri renkleri tercih edebilirler.

Tesettür modası son yıllarda tüm tesettürlü bayanları etkilemeye başladı. Bayanlar seçecekleri başörtüleri, mantoları, elbiseleri, montları, ayakkabıları, çantaları, abiye elbiseleri ve bir çok çeşitteki kıyafeti artık tesettür modasında varlığını bilip bilmeden kullanmıyor. Büyük bir arayışın içine giren bazı bayanlar ise gardıroplarını yenileyebilmek için biraz daha bekleyerek yeni modellerin çıkmasını bekliyor. Bazı bayanlar ise sezon bittikten sonra diğer sezon için yapılacak olan tasarımların peşine düştü bile. Şık bir kıyafet tasarımı oluşturmak için tesettürlü bayanlar öncelikli olarak dış kıyafetlerinden değil iç kıyafetlerinden başlıyor. Bu kıyafetler her zaman tesettürlü bayanlar tarafından tunik, uzun kazak, İspanyol paça pantolon, bol paça pantolon, bol etek, uzun etek ve maksi etek olarak tercih ediliyor. Çoğu bayan da rahatlığına çok özen gösterdiği için uzun pardesülerin ve uzun mantoların alt kısmına tayt giymeyi tercih ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here